Przejdź do treści

Komisarz Wyborczy w Szczecinie

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Szczecinie

Wersja tekstowa , Wersja kontrastowa , Mapa strony , Kontakt

Menu działu

Menu działu

zmiany w składzie osobowym Rady Powiatu w Goleniowie

Komisarz Wyborczy w Szczecinie obwieszczeniem z dnia 11 kwietnia 2006 r. podał do wiadomości wyborców informację o zmianie w składzie osobowym Rady Powiatu w Goleniowie.

Zmiany w składzie Rady Miasta Szczecina

Komisarz Wyborczy w Szczecinie obwieszczeniem z dnia 8 września 2004 r. podał do wiadomości wyborców informację, że na skutek wygaśnięcia mandatu radnego nastąpiła zmiana w składzie osobowym Rady Miasta Szczecina.

Zmiana w składzie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego

Komisarz Wyborczy w Szczecinie obwieszczeniem z dnia 27 września 2004 r. podał do wiadomości wyborców informację, że na skutek wygaśnięcia mandatu nastąpiła zmiana w składzie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.

Zmiana składu Rady Miejskiej w Gryficach

Komisarz Wyborczy w Szczecinie obwieszczeniem z dnia 15 października 2004 r. podał do wiadomości wyborców informację, że na skutek wygaśnięcia mandatu radnego nastąpiła zmiana w składzie osobowym Rady Miejskiej w Gryficach.

Zmiana składu Rady Powiatu Stargardzkiego

Komisarz Wyborczy w Szczecinie obwieszczeniem z dnia 10 listopada 2004 r. podał do wiadomości wyborców informację, że na skutek wygaśnięcia mandatu radnego nastąpiła zmiana w składzie osobowym Rady Powiatu Stargardzkiego.

Zmiana w składzie Rady Powiatu Myśliborskiego

Komisarz Wyborczy w Szczecinie obwieszczeniem z dnia 4 kwietnia 2005 r. podał do wiadomości wyborców informację, że na skutek wygaśnięcia mandatu radnego nastąpiła zmiana w składzie osobowym Rady Powiatu Myśliborskiego.

Zmiana w składzie Rady Miasta Szczecina

Komisarz Wyborczy w Szczecinie obwieszczeniem z dnia 12 kwietnia 2005 r. podał do wiadomości wyborców informację, że na skutek wygaśnięcia mandatu radnego nastąpiła zmiana w składzie osobowym Rady Miasta Szczecina.

Zmiana w składzie osobowym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego

Komisarz Wyborczy w Szczecinie obwieszczeniem z dnia 4 maja 2005 r. podał do wiadomości wyborców informację, że na skutek wygaśnięcia mandatu radnego nastąpiła zmiana w składzie osobowym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.

Zmiana w składzie osobowym Rady Miejskiej w Gryfinie

Komisarz Wyborczy w Szczecinie obwieszczeniem z dnia 10 maja 2005 r. podał do wiadomości wyborców informację, że na skutek wygaśnięcia mandatu radnego nastąpiła zmiana w składzie osobowym Rady Miejskiej w Gryfinie.

Zmiana w składzie Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim

Komisarz Wyborczy w Szczecinie obwieszczeniem z dnia 12 lipca 2005 r. podał do wiadomości wyborców informację, że na skutek wygaśnięcia mandatu radnego nastąpiła zmiana w składzie osobowym Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim.

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Szczecinie